Logo Nabla

Ogólnopolska Fizyczno - Optyczna Konferencja

Ogólnopolska Fizyczno - Optyczna Konferencja FOKA 2016 jest skierowana do studentów fizyki oraz kierunków pokrewnych z całej Polski. Jej celem jest wymiana doświadczeń naukowych pomiędzy studentami. Jest ona niepowtarzalną okazją do zdobycia doświadczenia konferencyjnego przez uczestników oraz nawiązania nowych znajomości. Główna część Konferencji odbędzie się w malowniczej górskiej miejscowości jaką jest Szklarska Poręba.

FOKA odbędzie się w dniach 14-16 października 2016 roku (piątek-niedziela). Forma konferencji jest następująca: - I część: rozpoczęcie i wykłady zaproszonych gości odbędą się na Politechnice Wrocławskiej w piątek 14 października, kończy się ona przejazdem do Szklarskiej Poręby. - II część: w sobotę i niedzielę w Ośrodku Konferencyjno - Szkoleniowym "Radość" w Szklarskiej Porębie, będą miały miejsce wystąpienia uczestników.

 

 Każdy z uczestników FOKI będzie miał okazję wygłoszenia 15 minutowego (12 min+3min na pytania) referatu o dowolnej tematyce z obszaru fizyki lub obszarów pokrewnych. Podczas konferencji będzie także wiele okazji do dyskusji. Za najlepsze wystąpenia przewidujemy nagrody książkowe.

 

Więcje informacji na www.foka.pwr.edu.pl

Please publish modules in offcanvas position.